Про нас
Відділ сільськогосподарської літератури є самостійним спеціалізованим підрозділом Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки.
Наш відділ здійснює бібліотечно-бібліографічне обслуговування  працівників АПК області, науковців, спеціалістів, студентів та інших категорій користувачів, які цікавляться літературою з питань сільськогосподарського виробництва.
Щорічно до нас звертається майже тисяча користувачів, яким видається понад 20 000 примірників книг.
Наш ресурсний потенціал охоплює весь спектр галузей сільськогосподарського виробництва, починаючи від загальних питань сільського господарства і до економіки агропромислового комплексу, та інформації про стан сільського і лісового господарства окремих країн і територій.
Великою популярністю користується наша періодика. На сьогоднішній день ми отримуємо до 40 назв журналів і 3 назви газет. А взагалі у  сховищах відділу до послуг користувачів є понад 100 назв періодичних видань. 
Нашими фондами користуються спеціалісти сільськогосподарського виробництва, науковці, студенти, садоводи-любителі, мисливці, пасічники.
Всю інформацію, яка подається на сторінках періодичних видань ми відтворюємо у систематичній  картотеці статей.
Великий попит у наших постійних користувачів має  економічний блок фонду сільськогосподарської літератури. Для задоволення їх освітніх та професійних запитів у нас можна скористатися книгами з економіки рослинництва і тваринництва, організації і планування сільськогосподарського виробництва, праці, зарплати, розміщення продуктивних сил АПК, маркетингу і менеджменту, економіки підприємства і економічного аналізу, аграрного та земельного права, бухгалтерського обліку та аудиту.
Крім того, ми підписуємо практично всі журнали, які анонсуються у каталогах підписних видань. Це такі як: Агросвіт”, Бухгалтерія в сільському господарстві”, “Вісник аграрної науки”, “Економіка АПК”, Економіка України”, “Пропозиція” та інші.
До цих економічних періодичних видань можна ще додати і такі галузеві, як: “Цукрові буряки”, “Тваринництво України”, “Карантин і захист рослин”, “Сучасне птахівництво”, “Овощеводство ”.
Для дачників, бджолярів, рибалок, квітникарів ми пропонуємо науково-популярні журнали: “Дім  сад, город”, "Огородник”, Пасіка”, “Український пасічник”, “Світ рибалки”, Рыболов-Украина”, Квіти України”, Цветоводство” та багато інших.
З метою популяризації фонду відділу організовуємо книжкові виставки. Щоквартально готуємо і подаємо  на сайт бібліотеки інформаційний список за сторінками нових періодичних видань Вам, спеціалісти”.
Якщо Вас зацікавлять питання сільського виробництва і журнали, які тут анонсувалися, то завітайте до нас, ми завжди раді Вам допомогти:Завідувачка ВСЛ ТОУНБ Юлія Шергей
Бібліотекар ВСЛ Валентина Журавлюк

Немає коментарів:

Опублікувати коментар