субота, 9 травня 2020 р.

Картоплярство в Україні


        КАРТОПЛЯ́РСТВО розвинене майже у всіх країнах світу. Картопля належить до найважливіших сільськогосподарських культур, завдяки смаковим, харчовим та кулінарним якостям стала продуктом майже щоденного споживання. У харчуванні населення України посідає 2-е місце після хліба.
За обсягом виробництва картоплі Україна займає 5-е місце у світі після Китаю, РФ, Польщі, США, забезпечуючи внутрішні потреби у ній. Цю культуру вирощують у всіх кліматичних зонах України. Найсприятливіші умови для неї – у зоні Полісся. В останні роки значно розширилися площі, зайняті нею, в лісостепових і степових зонах.

      У великих спеціалізованих господарствах, які застосовують інтенсивні технології, площа під картоплею скоротилася від 477 тис. га. 97 % посівів площ та валового збору сконцентровано в дрібних селянських господарствах та на присадибних ділянках, що зумовило низку проблем. Зокрема обмеження площі ускладнило забезпечення чергування культур у сівозміні, внаслідок чого гостро постало питання захисту картоплі від хворіб і шкідників. Це призвело до широкого використання високоврожайних, стійких до хворіб і шкідників сортів. При обмеженому застосуванні добрив та засобів захисту сорт залишається єдиним ефективним засобом підвищення врожайності. Зважаючи на зміни умов вирощування та вимог ринку, увагу зосереджено на виведенні сортів, стійких до картопляної нематоди, фітофтори, придатних для промислового перероблення.
       
      
        Сорти картоплі
       Сорти картоплі розрізняють по скоростиглості і по їх використанню: столові, універсальні, кормові, технічні. Найбільш розповсюдженими сортами являються
    ·    ранньостиглі сорти (вегетаційний період 70-80 днів): Білоруський, Боже дар, Же ран, Веста, Карлик 04;
  ·     середньоранні (вегетаційний період 80-90 днів): Дара, Дубравка, Малинський білий, Доброчин;
   ·       середньостиглі (вегетаційний період 110-120 днів): Звіздаль, Ангар;
   ·    середньопізні, пізні (вегетаційний період 120-150 днів) Дорогинь, Поліський розовий, Тетерів, Віта.
         Перераховані сорти стійкі до раку картоплі, нематоди.
         Шкідники і хвороби
       На сьогоднішній день відомо близько 100 шкідливих організмів, які так чи інакше пошкоджують картоплю. Це комахи, слимаки, нематоди, бактерії, віруси. Вони наносять від 30-50% шкоди врожаю. Найбільш небезпечними шкідниками на території України являються: колорадський жук, картопляна міль, різні види попелиці, а також грунтово живучі шкідники - дротяник, личинки хруща.
      У боротьбі зі шкідниками найбільший ефект забезпечується застосуванням комплексу захисних прийомів, а саме: механічних, агротехнічних і хімічних. Дотримання сівозміни, передпосадкового пророщування і прогрівання бульб, якісна обробка ґрунту дозволяють знизити щільність популяції шкідників, а значить — зменшити використання інсектицидів.
     Останнім часом в Україні існує тенденція до відновлення виробництва картоплі на базі господарств різних форм господарювання завдяки зростанню попиту на картоплю, придатну насамперед для перероблення та використання як якісного насіннєвого матеріалу. Нині інтенсивно розвивається картоплепереробна промисловість. Для забезпечення її сировиною створюються зони вирощування сортів, придатних для перероблення.
     Збір картоплі триває з серпня по жовтень місяць. На збирання урожаю приходиться 45-60% загальних затрат праці, застосовується велика кількість ручної праці. В залежності від сорту, призначення, наявності техніки, способу збирання і грунтово-кліматичних умов визначається початок і тривалість збору.
        Детальнішу інформацію про найпопулярніший продукт харчування у світі ви можете отримати, завітавши до бібліотеки після закінчення карантину. Будемо раді вас бачити!
Підготувала Наталія Мучка

Немає коментарів:

Опублікувати коментар