вівторок, 21 квітня 2020 р.

Чемпіон із проростання

       Відділ сільськогосподарської літератури вітає всіх наших читачів і прихильників з Великоднем
  На вулиці - весна! А ми всі вдома, бо карантин. То ж хочеться весни і в наших домівка. А що може бути більш весняним і зеленим ніж молода травичка! 
 Подивіться, якого позитиву додає цій святковій композиції  зелень! Все, що потрібно для створення весняного настрою на своєму підвіконні - це земля і насіння вівса. Це був мій перший експеримент у створенні святкового декору.
  Овес, у кошику зайчика  на цій фотографії проріс за п'ять днів. Він не встиг до першого дня Великодня, але на другий день потішив нашу сім'ю своєю соковитою зеленю.
  Овес є найбільш вологолюбивий серед  хлібних злаків. Завдяки вологості, теплу і світлу - швидко росте. Його можна назвати чемпіоном по проростанню в домашніх умовах.  
 Отже, творіть хороший настрій своїми руками, разом із своїми дітьми. Це дуже цікаво спостерігати, як проростають рослинки. І ваші домашні улюбленці - кішки будуть не проти посмакувати соковитою зеленню вівса.
      А чи знаєте ви про корисні властивості вівса?
 Овес багатий цілим комплексом вітамінів та мікроелементів. Його застосовують як протизапальний засіб при запаленнях різних органів, в тому числі і шлунково-кишкового тракту. У вівсі міститься фермент, який поліпшує засвоєння вуглеводів. Завдяки вмісту у вівсі магнію, його застосовують для покращення роботи серцевої і нервової систем, обміну речовин, і крім того, його рекомендують застосовувати на початкових стадіях гіпертонії. Препарати з вівса доповнюють баланс кремнію в організмі, зміцнюють судини і опорно-рухову систему.
   Овес містить також  фосфор з калієм, тому рослину рекомендують при хворобах серця і нирок. Також овес поліпшує розумову діяльність людини.
Завдяки корисним властивостям вівса багато хвороб можна вилікувати за його допомогою, не застосовуючи медикаментів. 
  Джерело корисних речовин, що дає силу нашому імунітету, містить пророщений овес. Його паростки є невід'ємною частиною здорової дієти.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар