субота, 14 березня 2020 р.

Земля тривоги нашої


Під такою назвою 14 березня 2020 року у відділі сільськогосподарської літератури Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки  відбувся перегляд літератури та періодичних видань, приурочений до 
Дня землевпорядника
                                      
Тут була представлена література з питань землеустрою в Україні, земельних відносин, запровадження ринку землі, земельного кадастру.
Земля -  не тільки простір виробничої діяльності, а й простір людського життя. Земля не є результатом людської праці, вона продукт природи.
На всіх історичних етапах обʼєктом земельних відносин виступає включена у відтворювальний процес земельна власність, представлена множинністю земельних ділянок різних категорій, якісного стану, призначення, господарського використання, форм власності.
Необхідність запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення зумовлена реаліями сьогодення. Воно певною мірою підготовлене попередніми етапами здійснення земельної реформи.
Розуміння суті змін, які проходять на ринку землі, базується на визначенні специфічного товару, який є обʼєктом  купівлі - продажу та інших правових угод.
Всі відвідувачі  нашої бібліотеки мали можливість долучитися до перегляду літератури і знайти відповіді на питання, які їх цікавили з даної тематики.Немає коментарів:

Опублікувати коментар