четвер, 21 листопада 2019 р.

Інноваційні рішення в зерновому господарстві України

  Одним із генераторів інноваційного розвитку аграрного сектору України є застосування інформаційних технологій та математичного моделювання об’єктів та процесів сільськогосподарського виробництва. Фундаментом такого виробництва є земля.
   Ефективне використання інновацій – це найбільш дієвий інструмент для досягнення цілей у зерновому господарстві України.Збільшення виробництва зерна є одним з актуальних завдань сільськогосподарського виробництва.         Інноваційні технології, які застосовуються в аграрному виробництві підвищують його продуктивність та конкурентоспроможність. Це покращення обробітку ґрунту, застосування якісного насіння, вирощування високого урожаю зернових культур, використання нової збиральної техніки, високоякісний обробіток урожаю та його зберігання.
   Про це розповідає виставка літератури та періодичних видань відділу сільськогосподарської літератури Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки.
 Запрошуємо упродовж двох тижнів відвідати нашу бібліотеку та ознайомитися матеріалами виставки, де  представлено 23 видання - монографія, збірники наукових праць. наукові журнали.
       Деякі видання з виставки :
 Федун, І. Л. Підвищення інвестиційно-інноваційної активності в агопромисловому виробництві України / І. Л. Федун. - Тернопіль : Крок, 2014. - 434 с. 

 У монографії подано результати комплексного дослідження теоретичних та практичних аспектів  інноваційно-інвестиційної інвестиційної активності в агропромисловому виробництві України за кризових дисбалансів економічного простору.
 Інноваційні технології та інтенсифікація розвитку національного виробництва: матеріали ІІІ міжнар. наук.-практ. конф. 20-21 жовтн. 2016 р. Ч.2. - Тернопіль : Крок, 2016. - 269 с. 

Збірник містить наукові доповіді з актуальних технологічних, технічних, соціально-економічних та екологічних проблем і основних напрямів інноваційного розвитку національного виробництва. 
     Інноваційні технології та інтенсифікація розвитку національного виробництва: матеріали IVміжнар. наук.-практ. конф. 30 листоп. 2017 р. Ч. 2. - Тернопіль : Крок, 2017. - 209 с.

 Збірник містить наукові доповіді з актуальних технологічних, технічних, соціально-економічних та екологічних проблем і основних напрямів інноваційного розвитку національного виробництва. 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар