четвер, 8 серпня 2019 р.

День працівників ветеринарної медицини


      У 2001 році Президент України підписав Указ № 1035, яким постановив щорічне святкування Дня працівників ветеринарної медицини. З того часу кожну другу неділю серпня українські ветеринари приймають привітання. Цьогоріч День працівників ветеринарної медицини припадає на 11 серпня.
     Термін «ветеринар» походить від латиноамериканського слова і означає людину, яка робить тварину знову «працюючою». Найпопулярніші тварини, які з’являються на ветеринарному столі - наші найближчі чотириногі друзі. 
        Ветеринарна наука свідчить, що близько 61% всіх збудників хвороб у людей приходять від тварин. У певних ситуаціях у ветеринарів може бути дуже небезпечна робота. Незалежно від того, наскільки добре себе поводить та чи інша тварина, немає ніякого способу визначити, що може статися з ветеринаром у процесі його роботи. За статистикою, більш ніж половина усіх ветеринарів отримують серйозні травми при лікуванні домашніх улюбленців.
     Дбайливі айболити, друзі всіх чотирилапих, вусолапохвостих та крилатих братів наших менших, ветеринари — люди з величезним серцем і відкритою душею, в цей день хочеться побажати Вам, добрим докторам, слухняних і спокійних пацієнтів, які завжди відповідають ласкою і дають на щастя лапу!

                                                                                             Наталія Мучка, провідний бібліотекар
                                                                                             відділу сільськогосподарської літератури

Немає коментарів:

Дописати коментар