четвер, 13 червня 2019 р.

Щоб бути з виноградом

     Одними з пріоритетних галузей  економіки України є виноградарство і виновиробництво.
Виноград вирощують в Україні давно. Сприятливі грунтово-кліматичні умови дозволяють вирощувати цінні сорти винограду для виробництва високоякісних виноматеріалів: марочних, столових, десертних вин та споживання культури у свіжому вигляді. Для отримання високоякісної продукції важливого значення набуває удосконалення галузевої спеціалізації виноградарства з врахуванням біологічних особливостей сортів та впливу на них біологічних факторів.
   Збільшення виробництва винограду в Україні має відбуватися, насамперед, за рахунок росту продуктивності виноградних насаджень, вдосконалення агротехніки, культивування цінних врожайних сортів, підвищення рівня механізації трудомістких процесів, покращення системи захисту від шкідників та хвороб.
   Однак виноградники України на сьогоднішній день потребують реконструкції, тобто оновлення виноградних насаджень. Але на даний час ще бракує,
насамперед, підщепного матеріалу. Головна причина недостатнього виробництва садивного матеріалу є значне скорочення за останні роки площ маточників підщепних лоз, а сортимент виноградників потребує систематичного удосконалення, щоб відповідав сучасним вимогам виробництва.
    Першочергово слід провести посадку столових сортів винограду з різними строками дозрівання, щоб населення відчувало «виноградний конвеєр» їх споживання. А також слід створити базові господарства та покласти на них обов’язки вирощування здорового підщепного та прищепного матеріалу під подальшу контрактну реалізацію їх іншим господарствам.
    Про сучасні проблеми і успіхи у виноградарстві України ви зможете дізнатися, відвідавши відділ сільськогосподарської літератури Тернопільської обласної універсальної наукової  бібліотеки, де діє виставка літератури і періодичних видань «Виноградарство в Україні».


Немає коментарів:

Дописати коментар