четвер, 18 квітня 2019 р.

Запрошуємо на акцію «Книжки у пошуку читача»

23 квітня 2019 року з 11.00 до 15.00 год. Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека проводитиме акцію «Книжки у пошуку читача», присвячену Всесвітньому дню книги й авторського права. Її мета — привернути увагу до книжки й читання, залучити до бібліотеки нових користувачів.  У цьому році вона проходить під гаслом «Бібліотека та цілі сталого розвитку: проекція на майбутнє».

Однією з цілей сталого розвитку ООН на 2016-2030 рр. є подолання голоду в світі, досягнення продовольчої безпеки, поліпшення харчування і сприяння сталому розвитку сільського господарства.
     Відділ сільськогосподарської літератури у рамках проекту представляє виставку книжок і періодичних видань на тему: «Сталий розвиток аграрного сектора України».
На нашій виставці представлені матеріали про новинки сільськогосподарської техніки, сучасні технології вирощування зернових, зернобобових, ягідних культур, особливості зберігання сільськогосподарської продукції та література про інші корисні поради у сільськогосподарському виробництві.
       Під час акції книжкові новинки представлятимуть і тернопільські видавництва «Навчальна книга — Богдан», «Джура», «Підручники і посібники» та ін.
      Усі охочі зможуть зробити свій внесок у збагачення фонду головної книгозбірні краю, взявши участь у акції «Подаруй бібліотеці книжку» та придбати книги за цінами виробника.
     Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у святкових заходах, переглянути книжкові виставки, долучитися до реалізації Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна», метою якої є збір книг для військової частини м. Тернополя, а також отримати безкоштовний читацький квиток.

Немає коментарів:

Дописати коментар