четвер, 21 березня 2019 р.

Міжнародний день лісуСьогодні 21 березня – Міжнародний день лісу.
Традицію відзначати його було започатковано Європейською конфедерацією сільського господарства ще у 1971 році як Всесвітній день лісу, а з 2013 року Генеральна асамблея ООН проголосила його Міжнародним днем лісу. Це гарна нагода привернути увагу суспільства до важливих екологічних проблем світового рівня  та нагадати людству про справжні цінності.
Ліси – це легені нашої планети. Тут панує відрегульована природою рівновага: співіснування дерев, трав, комах, птахів, грибів, мікробів та інших живих організмів. Господарюючи, людина не повинна своїм нерозумним втручанням вносити розлад у цю гармонію. Наше завдання лише зберегти те, що подарувала нам природа.
За останні роки в Україні  спостерігається зростання екологічної свідомості громадян, формування культури поведінки на природі, та активності щодо висадки дерев та створення нових лісових насаджень.
 В народі кажуть,  щоб залишити по собі пам'ять на землі, людина повинна посадити хоча б одне дерево. А люди, які працюють в лісовому господарстві за своє життя висаджують тисячі дерев.
Щоб дізнатися більше про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, важливість створення лісових насаджень, про людей, які висаджують молодий ліс, віддаючи  йому всю працю і любов, завітайте до нашої бібліотеки, де підібрано великий масив літератури з питань лісівництва і лісового господарства.


Немає коментарів:

Дописати коментар