четвер, 14 березня 2019 р.

Тритикале у світі та Україні


   Тритикале, або, як називають його науковці, пшенично-житній амфідиплоїд, є однією з перших штучно створених культур у світі. Свою назву вона отримала від поєднання двох латинських слів: Triticum (пшениця) та Cecale (жито). Перші сорти тритикале з’явилися завдяки копіткій багаторічній праці вчених-генетиків та селекціонерів з усього світу.
   Селекціонерам-рослинникам перші рослини тритикале вдалося одержати майже сотню років тому. Ця подія стала революцією у галузі рослинництва, селекції й генетики.
         З давніх часів людина прагнула створити культуру, яка поєднала б у собі ряд господарсько-цінних ознак, властивих як для пшениці (висока врожайність та якість зерна), так і для жита (пластичність до умов вирощування, стійкість до несприятливих факторів середовища тощо). Для отримання такої цінної сільськогосподарської культури необхідно було виконати надскладне завдання: схрестити два роди -- пшеницю та жито, які відрізнялися не лише зовнішньо, морфологічно, але й мали неоднаковий набір хромосом.
        У різних країнах світу було проведено десятки тисяч схрещувань, і наприкінці XIX століття у західній Європі вченому-селекціонеру В. Рімпау нарешті вдалося одержати першу фертильну (плодовиту) рослину-амфідиплоїд шляхом схрещування м’якої пшениці Саксонська з житом Шланштедське. Через короткий проміжок часу тритикале поширилося й до інших країн світу: Канади, США, України та інших. Серед країн східної Європи найбільшого поширення тритикале набуло у Польщі, де одержало місцеву назву «пшенжито». Проте великої популярності серед виробників та споживачів сільськогосподарської продукції воно не набуло.
       Справа у тому, що перші форми тритикале поряд із корисними властивостями (пластичність до умов вирощування) мали суттєві недоліки: низьку врожайність та якість зерна, схильність до вилягання тощо. Проте з плином часу змінювалися технології вирощування культур, удосконалювався селекційний процес, з’являлися нові сорти тритикале, які значною мірою відповідали первинним вимогам до нової культури.
          Одним із перших роботу над створенням високопродуктивних сортів тритикале на Україні розпочав свого часу харківський Інститут рослинництва ім. В. Я. Юр’єва НААНУ. В його лабораторіях та на дослідних ділянках завдяки наполегливій праці сотень вчених ведеться безперервний процес селекції понад 200 сільськогосподарських культур, зокрема тритикале.
   Для тих, хто зацікавився цією зерновою культурою, у відділі сільськогосподарської літератури обласної універсальної наукової бібліотеки діє книжкова виставка «Тритикале у світі та Україні».
           То ж завітайте до нас і Ви не пожалкуєте.
                                                                                                                Наталія Мучка, провідний бібліотекар 
                                                                                                                відділу сільськогосподарської літератури

Немає коментарів:

Дописати коментар