четвер, 28 лютого 2019 р.

Всесвітній день котів      Початок весни — особливий період для кішок. Саме тому люди вшановують своїх улюбленців у перший день березня.
      Кішка — це найближча до людини тварина. Наука, яка займається вивченням цього виду тварин, твердить, що кішки є надзвичайно розумними створіннями, багато в чому перевершують собак. Вважається, що кішки не приносять кинуту їм палицю, як це роблять собаки, лише тому, що вони не вважають цю роботу своїм обов'язком.
   Святкування дня котів влаштовують для 36 видів цих тварин, які знаходяться поруч з людиною у всіх куточках землі. Кожна кішка має свій особливий характер. Ці тварини вимагають поваги до себе, оскільки відчувають себе рівними з людиною.
     Всесвітній день котів — це ще один привід попестити свого улюбленого домашнього вихованця, адже всі коти без винятку дуже люблять ласку і тепло. Якщо забезпечити їм комфортне життя, повне турботи і ніжності, тоді кішки обов'язково подарують своїм господарям своє приємне муркотанням.

   Щоб більше дізнатися про догляд за цими домашніми улюбленцями, завітайте у відділ сільськогосподарської літератури Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки.
                                                                                   Наталія Мучка, провідний бібліотекар відділу
                                                                                   сільськогосподарської літератури

Немає коментарів:

Дописати коментар