вівторок, 22 травня 2018 р.

Нові надходження

У відділ сільськогосподарської літератури надійшли нові книжки з питань лісознавства та мисливствознавства.


Екологічне лісознавство [Текст] : навч. посібник / кол. авт.: Ю. В. Плугатар П.  М. Бойко, В. В. Шевчук [та ін.]. — Херсон : Д. С. Грінь, 2014. — 248 с.
 У навчальному посібнику викладено еколого-біологічні особливості лісознавства, подано як загальновідомі, так і новітні матеріали щодо біологічних та екологічних особливостей і функцій лісових біоценозів. Розглядаються шляхи відновлення, росту та формування лісу, динамічні показники лісових екосистем, лісова типологія, а також екологічні та регулюючі функції лісових насаджень.Довідник мисливця / укл. О. А. Ковбенко, Ю. М. Ковбенко. — Харків,2017 . — 274 с.


Довідник містить відомості про організацію та особливості полювання в Україні, відповідальність за порушення законодавства в галузі полювання та ведення мисливського господарства. Приведені дані про систему мисливської зброїй боєприпасів. Розглянуто способи стрільби та методика тренування. Перераховано основні породи мисливських собак, їх особливості та робота. Описано способи і методи виховання і дресирування мисливських собак, надано інформацію про хвороби, що можуть передаватися від тварини людині. Спеціальні розділи присвячені особливостям біології мисливських звірів і птахів і способам полювання на них, наведено корисні поради имисливцеві, коротко й інформативно представленоорієнтоаний перелік питаньі відповідей на них для перевірки теоретичних знань з мисливствознавства  під умовною назвою «Що треба знати, аби мисливцем стати».Довідник майстра лісу [Текст] / упоряд.: О. А. Ковбенко, Ю. М. Ковбенко. — Харків : [б. в.], 2017. — 292 с.
Висвітлені права і обов’язки майстра та старшого майстра лісу, викладено щоденні завдання, що вони їх виконують, наведено основні відомості з охорони лісу, лісівництва, лісонасінної справи, лісової селекції, вирощування садивного матеріалу, створення лісових культур, реконструкції лісових насаджень, лісової таксації, рубок та захисту лісу, правил охорони праці, побічних користувань та цілий ряд інших питань, котрі стосуються професійної сфери діяльності лісівників.

Немає коментарів:

Дописати коментар