субота, 8 липня 2017 р.

Вітаємо з Днем рибалки!
На території нашої Батьківщини велика кількість озер, річок та інших водойм. З цим пов’язана поширеність професії рибалки. Значній частині населення доводилося пов’язувати своє життя саме з риболовецьким промислом. Цим пояснюється поява окремого професійного свята, покликаного створювати єднання між трудовими рибальськими колективами.
Історично склалося, що риба з давніх-давен була потрібна людині, щоб прогодувати себе і сім’ю. На сьогоднішній день до риболовлі стали ставитися як до мистецтва, а не засобу виживання.
Рибалка є тим стрижнем, на якому тримається дружба багатьох людей. Часто буває, що товариші і родичі не знаходять час зустрітися, однак дуже радіють, коли отримують можливість виїхати за місто зі старим другом.
У товаристві рибалок існує якийсь особливий рибальський дух, коли в одну команду об’єднуються люди різних професій, а більш досвідчені майстри передають знання учням і нащадкам. Примітно, що й представниць прекрасної статі чимало серед фанатів водного полювання. Статева ознака тут відіграє незначну роль. Куди важливіше наявність терпіння, уміння не звертати уваги на мороз взимку і на комарів влітку.
День рибалки в Україні можна сміливо назвати всенародним святом, адже рибальство це дуже важлива частина економіки нашої держави.
Спочатку цей день присвячувався професійним працівникам риболовецької промисловості. Однак, саме рибалки-любителі зробили його таким поширеним. В цей день, вони традиційно вітають один одного з професійним святом.
У День рибалки відбувається багато різних заходів, які проходять по всій території України. Особливо цікаво побувати на різноманітних майстер-класах та набратися досвіду у рибалок. У цей день всі любителі рибалки постараються поїхати на найближчий водойму і зайнятися улюбленою справою.
Пов’язане зображенняУ Тернополі до Дня рибалки проводиться фестиваль кулінарного мистецтва «Короп-Фест».
А у відділі сільськогосподарської літератури Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки розгорнуто перегляд літератури «Економіка рибництва та перспективи розвитку галузі».
 Ми щиро вітаємо всіх, хто любить відпочинок з вудочкою біля водойми і тих, хто працює у галузі рибництва
з Днем рибалки!

Немає коментарів:

Дописати коментар