пʼятниця, 7 квітня 2017 р.

Господарюємо з розумом. Садівництво6 квітня 2017 року у відділі сільськогосподарської літератури Тернопільської обласної наукової універсальної бібліотеки відбулася презентація книжки «Садівництво», із серії «Господарюємо з розумом».
Це конспект лекційного циклу фахівців Кременецького ботанічного саду. Вони будуть особливо корисні не тільки аматорам садівництва та студентам навчальних закладів, але й підприємцям , які мають в планах початок або розширення бізнесу в аграрному секторі, керівникам та активістам місцевого самоврядування.
Гостями заходу були співробітники Кременецького ботанічного саду Ю. І. Бондючна та Г. П. Павлюк. 
Ю. І. Бондючна та Г. Т. Павлюк
 Юлія Іванівна Бондючна, провідний фахівець сектору екологічної освіти Кременецького ботанічного саду, змістовно розповіла учасникам заходу про ідею створення книжки. Вона ж є автором однієї із лекцій циклу.
Ю. І. Бондючна
До книжки увійшло чотири лекції:
 Бондючна Ю. Садівництво як пріоритет розвитку сільського господарства.
Кубінський М. Плодові культури Волині й поділля. Добір кращих видів і сортів. Компонування при висаджуванні. Догляд і захист.
Мельничук О. Нові пряно-ароматичні культури та їх використання.
Гуцало І. Нові підходи в ландшафтному дизайні при озелененні присадибної ділянки.
Г. Т. Павлюк
А ДДГанна Тарасівна Павлюк – завідувачка сектору екологічної освіти Фото 4, розповіла про роботу Кременецького ботанічного саду , історію його створення,  структуру, види експозицій.  Вона провела презентацію рослин, які знаходяться у експозиціях закладу, розповіла про природні ландшафти Кременеччини, чим дуже зацікавила відвідувачів заходу.
Під час презентації
Під час презентації
Під час презентації
Під час презентації

У заході взяли участь студенти хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету.

Гості та учасники заходу


Немає коментарів:

Дописати коментар