субота, 14 січня 2017 р.

Нові надходження літературиУ відділ  сільськогосподарської літератури Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки надійшли нові книги  - міні-енциклопедії, які будуть цікавими для широкого кола читачів.

Коти. 50 найпопулярніших порід: міні-енциклопедія; Пер. з англ. — К.: Видавнича група  КМ-БУКС, 2016. — 56 с.: іл.

За допомогою цього довідника ви зможете розпізнати 50 порід котів і дізнатися про їх основні ознаки. Довідник стане у пригоді при виборі домашнього улюбленця.

 
Собаки. 50 найпопулярніших порід : міні-енциклопедія; Пер. з англ. — К.: 
Видавнича група  КМ-БУКС, 2016. — 56 с.: іл.

За допомогою цього довідника ви зможете розпізнати 50 порід собак і дізнатися про їх основні ознаки. Довідник стане у пригоді при виборі домашнього улюбленця. 
Коні і поні. 50 найвідоміших різновидів : міні-енциклопедія; Пер. з англ. — К.: Компанія ОСМА, 2016. — 56 с.: іл.
За допомогою цього довідника ви зможете розпізнати 50 найвідоміших порід коней та поні. Ви дізнаєтеся про їхні основні ознаки та особливості розведення та утримання.

 Дикі квіти. 50 найвідоміших видів : міні-енциклопедія; Пер. з англ. — К.: Видавнича група  КМ-БУКС, 2016. — 56 с.: іл.

За допомогою цього довідника ви зможете розпізнати 50 найвідоміших видівдерев. Ви дізнаєтеся про їх основні ознаки та територію поширення. Дерева. 50 найвідоміших видів : міні-енциклопедія; Пер. з англ. — К.: Видавнича група  КМ-БУКС, 2016. — 56 с.: іл.

За допомогою цього довідника ви зможете розпізнати 50 найвідоміших видів диких квітів. Ви дізнаєтеся про їх основні ознаки та територію поширення.

Немає коментарів:

Дописати коментар