четвер, 15 грудня 2016 р.

Хвороби кімнатних рослинНебезпечною хворобою для кімнатних рослин є також фузаріозна гниль. У рослини загнивають листкові черешки, квітконоси, серцевини коренів, що призводить до в’янення рослини. У випадку сильного пошкодження рослину краще знищити. Хворі рослини потрібно поливати помірно, у приміщенні температура повітря має бути не нижче 15 ̊ С.
У  цикламенів, орхідей, антуріумів часто виникає загнивання коренів, які при ушкодженні цією хворобою стають коричневими. Листки у рослини в’януть і відмирають. Загниванню коренів і бульбоцибулин сприяють перепади температури, надмірний полив, неправильне підживлення. Для боротьби з цією хворобою рекомендується пропарити грунт, провести обрізування пошкоджених коренів.
Гіппеаструми можуть пошкоджуватися такою хворобою як червоний опік. На листках і всіх надземних частинах рослини з’являються червоні плями у вигляді вузьких смужок. Червоний опік викликає деформацію листків, квітконосів, загнивання цибулин. Щоб запобігти цій хворобі рекомендується уникати перепадів температури, утримування вазонів у дуже холодних приміщеннях, протягів і надмірного поливу.


Матеріал підготовлений за сторінками літератури з кімнатного квітникарства.

Немає коментарів:

Дописати коментар