середа, 12 жовтня 2016 р.

Прекрасних яблук аромат

Яблуня – одна з найдавніших плодових рослин. Зображення її плодів зустрічаються ще в храмах і пірамідах Давнього Єгипту.В Україні яблуню культивували вже у часи Ярослава Мудрого. Особливо славився яблуневий сад, закладений в 1051 році у Києво-Печерській лаврі Антонієм Печерським. У промислових масштабах яблуні почали вирощувати у 19 столітті.
Природно-кліматичні умови нашої країни дозволяють вирощувати різноманітні сорти цієї плодової культури, забезпечуючи споживання свіжих плодів майже цілий рік.
Яблука – прекрасний дієтичний і лікувальний продукт харчування. Пектинові речовини, що містяться у цих плодах, вбирають різні шкідливі хімічні сполуки, солі важких металів, продукти радіоактивного розпаду і виводять їх із організму людини. З метою профілактики багатьох захворювань потрібно щоденно з’їдати по 3-4 яблука середнього розміру.
У яблуні дуже багато різноманітних сортів, які різняться між собою смаковими якостями плодів, їх забарвленням і лежкістю, зимостійкістю та посухостійкістю дерев, скороплідністю, врожайністю та іншими ознаками. Вона вирощується на всій території України. Особливо сприятливі умови для одержання високоякісних плодів, що довго зберігаються, у південних і південно-західних районах.
Сорти яблуні за термінами споживання плодів свіжими діляться на літні (ранні),осінні (середнього строку достигання) та зимові (пізні).
Зимова група сортів яблуні найцінніша, тому що плоди у них можуть зберігатися до травня, а у деяких – і до нового урожаю. Не можна довго тримати плоди зимових сортів на дереві після настання знімальної стиглості, тому що дерево не встигає підготуватися до зими і може підмерзнути.
Щоб яблука довго зберігалися, урожай потрібно зібрати своєчасно і правильно. Для довготривалого зберігання плоди обривають вручну, зберігаючи плодоніжку. Урожай складають у ємкості акуратно, щоб не пошкодити шкірку. 
Збирати яблука потрібно у суху погоду.
   Найчастіше плоди зберігають у деревяних або пластикових ящиках, у 2-3 шари, плодоніжками вверх.
Дуже добре зберігаються яблука, якщо їх кожне окремо загорнути у мякий папір, наприклад, старі газети.
Для тих, хто зацікавився даною справою, у відділі сільськогосподарської літератури обласної універсальної наукової бібліотеки діє книжкова виставка «Прекрасних яблук аромат». Тут представлені різноманітні журнали та книги з детальною інформацією та ілюстраціями.
То ж завітайте до нас і Ви не пожалкуєте.
Валентина Скоренька

Немає коментарів:

Дописати коментар