пʼятниця, 5 серпня 2016 р.

Особливості вирощування коропаДля кращого забезпечення потреб населення у рибній продукції рибогосподарства України проводять штучне розселення личинок цінних порід риб ( короп, судак, товстолобик) у водойми.
Останніми роками особливо популярними стали заходи по розведенню коропа різних видів у промислових умовах вирощування. Найбільше уваги рибогосподарства приділяють розведенню коропа звичайного і коропа малолускатого. 
Він росте  швидко, при чому самці ростуть повільніше від самок. Зрілість самців наступає у дво- трирічному віці, при довжині тіла 29-34 см, а самок – у чотирирічному віці і довжині тіла 34-43 см. Дослідження вчених показали, що у відповідних умовах самки коропа можуть давати потомство 4-6 разів.
Молоді вікові групи риб чутливіші до невідповідних умов вирощування, ніж старші. 
 Тому важливо на першому році вирощування коропа  забезпечити достатній рівень розвитку природної кормової бази в ставках, оскільки природні корми краще засвоюються. За висновками вчених велике значення відіграє  і повноцінна годівля. Хороші показники були досягнуті  у результаті введення до складу комбікорму вітамінно- мінерального антиоксидантного преміксу. Премікси дають змогу збалансувати раціон і підвищити показники засвоєння комбікорму рибою. 
Зарибнення ставків підрощеною личинкою та корегування схеми годівлі відповідно до забезпеченості риби природним кормом позитивно впливають на ріст цьоголіток коропа, що сприяє приросту риби.


Немає коментарів:

Дописати коментар