пʼятниця, 19 лютого 2016 р.

Вишуканий подарунок (подовження)
Продовжує нашу тему розповідь про розкішний цимбідіум. Рослина не потребує особливого догляду і у період цвітіння чудово прикрасить інтер'єр кімнати. Проте взимку його місце - на сонячному вікні, а влітку  - на свіжому повітрі. У період квітування полив скорочують. Пересаджують рослину один раз на 3 – 4 роки. Єдиний їх недолік – великі розміри деяких видів, що створює складнощі для їхнього розміщення у квартирах. 
Не менш цікавими є такі орхідеї  як дендробіум і 
каттлея. Ці види потребують спеціального догляду.

 
Дендробіум у період росту потребує температури повітря 20°С, а в період зимового спокою - 12-15ºС. Влітку варто поливати рясно, але між поливами субстрат має пересохнути. Листопадні види взимку можна майже не поливати. Вічнозеленим давати стільки вологи, скільки необхідно, щоб вони не скинули листя.
 
Каттлеї, безумовно, також гідні того, аби прикрасити будь-який інтер'єр. Проте вони дуже примхливі. Люблять гарне освітлення. За браку світла у них погано розвиваються суцвіття, а за його надлишку рослини можуть не квітувати. Вони потребують короткого дня (8-10 год.) і перепаду добових температур (5-7 ºС). Періоди росту чергуються з періодами спокою. Такі умови створити у звичайній квартирі нелегко.

 Бажаємо гарного вибору!

Немає коментарів:

Дописати коментар