субота, 6 лютого 2016 р.

Вишуканий подарунокОрхідея… Жодна інша квітка не може похвалитися такою різноманітністю форм і відтінків, неймовірною ніжністю і яскраво вираженою елегантністю!
Орхідеї надихають дизайнерів на створення чудових арт  об'єктів і прекрасно підходять для оформлення інтер'єра.
Живі орхідеї, без сумніву, стануть вишуканим подарунком, адже вони цвітуть декілька разів на рік, довго радуючи нас своїм надзвичайним виглядом.
Найкраще підходять для такого випадку види орхідей, яких найпростіше вирощувати в домашніх умовах: гемарія різноколірна, пафіопедіум (венерин черевичок), фаленопсис, цимбідіум, цеголина. Вони не потребують особливого догляду.
Гемарія невибаглива до світла, а влітку чудово росте на північних підвіконнях. Вона добре почувається при штучному освітленні. Догляд полягає у регулярних оприскуваннях водою, бажано дистильованою, бо від водогінної утворюються негарні плями на листках.
 Пафіопедіум (венерин черевичок) – має квіти, що зберігають декоративність до трьох місяців. Зазвичай цвіте одна квітка, але дуже велика. Рослини регулярно квітнуть і не потребують особливого догляду.
 

Фаленопсиси – найвибагливіші з цих видів орхідей. У них майже немає періоду спокою, тому вони цілорічно потребують одинакових умов. Рослина добре себе почуває при помірному освітленні, навіть при штучному. Розмаїття кольорів фаленопсисів просто зачаровує! Тому їх  найчастіше вибирають  у подарунок.
Немає коментарів:

Дописати коментар