середа, 3 грудня 2014 р.

Нові надходження

У відділ сільськогосподарської літератури Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки надійшли нові книги з різних галузей сільського господарства. Рекомендуємо їх Вам:
Слєпцов, Ю. В. Перець, баклажан, фізаліс : Поради, як зібрати високий урожай плодів, рецепти консервування, соління та приготування страв / Ю. В. Слєпцов. — К.: Вища школа, 2004. — 47 с. — (Бібліотечка овочівника).
Висвітлено господарське значення та лікувальні властивості перцю, баклажана, фізаліса. Дано поради щодо попередників під ці культури, їх удобрення та підготовку ґрунту і насіння до сівби. Наведено сорти та гібриди, занесені до реєстру сортів рослин України, їх коротку характеристику, оптимальні строки та способи сівби насіння залежно від ґрунтово-кліматичних зон України, агротехніку вирощування рослин у відкритому і закритому ґрунті. Описано рецепти з переробки, консервування, засолювання та приготування різних страв.
Барабаш, О. Ю. Багаторічні овочеві культури : Поради, як зібрати високий урожай багаторічних, рецепти зберігання їх та приготування страв / О. Ю. Барабаш, С. Т. Гутиря. — К.: Вища школа, 2007. — 71 с.: іл. — (Бібліотечка овочівника).
Висвітлено господарське значення та лікувальні властивості ревеню, щавлю, хрону, катрану, спаржі, естрагону, любистку. Дано поради, як вибрати площу і попередники під ці культури, їх удобрення та підготовку ґрунту і насіння до сівби та садивного матеріалу до висаджування. Наведено сорти, занесені до Державного реєстру сортів рослин України, оптимальні строки та способи сівби насіння, вегетативного розмноження рослин залежно від ґрунтово-кліматичних зон України, агротехніку вирощування рослин у відкритому і закритому ґрунті. Описано рецепти з переробки, консервування, засолювання та приготування різних страв із багаторічних овочевих культур.
Барабаш, О. Ю. Столові коренеплоди : Поради, як зібрати високий урожай коренеплодів, рецепти консервування, соління та приготування страв / О. Ю. Барабаш, О. Д. Шрам, С. Т. Гутиря. — К.: Вища школа, 2003. — 87с. — (Бібліотечка овочівника).
Висвітлено господарське значення та лікувальні властивості моркви, петрушки, селери, пастернаку, буряку, редиски та редьки. Дано поради щодо вибору попередників і площ під ці культури, їх удобрення та підготовки ґрунту і насіння до сівби. Наведено сорти і гібриди, занесені до реєстру сортів рослин України, оптимальні строки та способи сівби насіння залежно від ґрунтово-кліматичних умов зон України, агротехніку вирощування рослин у відкритому і закритому ґрунті, рецепти з переробки, консервування, засолювання та приготування різних страв.
Барабаш, О. Ю. Зеленні овочеві культури : Поради, як зібрати високий урожай зеленних, рецепти зберігання їх та приготування страв / О. Ю. Барабаш, С. Т. Гутиря. — К.: Вища школа, 2006. — 86 с.: іл. — (Бібліотечка овочівника).
Висвітлено господарське значення та лікувальні властивості салату, капусти пекінської, шпинату, мангольду (буряку листкового), лободи городньої, кропу, фенхеля, петрушки, селери, крес-салату, гірчиці листкової, огіркової трави (бораго), коріандру, кервелю, анісу, базиліку. Дано поради, як підібрати площу і попередники під ці культури, їх удобрення та підготовку ґрунту й насіння до сівби. Наведено сорти й гібриди, занесені до Державного реєстру сортів рослин України, оптимальні строки та способи сівби насіння, вегетативного розмноження рослин залежно від ґрунтово-кліматичних зон України, агротехніку вирощування рослин у відкритому і закритому ґрунті. Описано рецепти з переробки, консервування, засолювання та приготування різних страв із зеленних овочевих культур.
Емельянов, А. В.Эффективные теплицы. Как увеличить свой доход / А. В. Емельянов. — Ростов н/Д: Владис, 2010. — 320 с.
Переваги парника або теплиці відомі кожному городнику. Але не всі знають, що парник або теплицю на своїй ділянці можна побудувати самостійно.
У цій книзі розказано про принципи спорудження «городу під склом», типи теплиць і парників, а також матеріали для їх спорудження. Крім того, детально розказано про внутрішнє облаштування теплиць, можливі варіанти ґрунтів і добрив.
Алешина, Н. А. Шикарный цветник из многолетников. Для тех, кому некогда. — М.: Издательство Центрполиграф, 2010. — 189 с.
Добираючи квіткові культури для своєї ділянки, кожен садівник опирається на власний смак, застосовуючи найбільш прийнятні для себе правила агротехніки. В той же час багато із нас мріють створити красивий квітник у саду без особливих турбот, не затрачаючи багато сил і часу. В цій книзі представлені багаторічні трав’янисті  і цибулинні культури різноманітних видів і сортів, які не складно придбати, але в той же час вони зовсім невибагливі у вирощуванні.
Звонарев, Н. М. Облепиха, жимолость, ирга. Сажаем, выращиваем, заготавливаем, лечимся. — М.: Издательство Центрполиграф, 2011. — 125 с. — (Советы от Михалыча).
Обліпиха, жимолость, ірга — ці ягоди можна культивувати не тільки заради їстівних плодів, багатих на вітаміни, але і як красиві декоративні рослини. Вони красиві під час цвітіння, мають оригінальне листя , а ще можуть служити живою загорожею для вашої ділянки.Автор відкриває секрети отримання стабільних, високих урожаїв обліпихи, жимолості, ірги. Детально розповідає про сорти та догляд за цими культурами. Дає поради, як вберегти рослини від паразитів й зібрати урожай. А ще автор ділиться кращими кулінарними рецептами страв із ягід й рецептами народної медицини, адже крім відмінного смаку ягоди, листя і навіть кора цих рослин володіють прекрасними цілющими властивостями.
Хессайон, Д. Г. Все о болезнях и вредителях растений. — М.: Кладезь-Букс, 2009. — 128 с.
Ця книга підкаже вам, як боротися з бур’янами, шкідниками і хворобами квітів, плодово-ягідних дерев та овочевих культур, які проблеми виникають при догляді за газонами. Окремий розділ присвячений хімічним засобам захисту рослин.
Дёмин, И. О. Золотая книга виноградаря. Виноградник на зависть всем / И. О. Дёмин, А. В. Крючков. — Ростов н/Д: Владис, 2011. — 416 с.
Виноград — дивовижна рослина, про прекрасні властивості якої людина знала з глибокої давнини. Сьогодні ця культура переживає, можна сказати, друге народження. Великою популярністю виноград користується не тільки в традиційних для нього регіонах, але і в середніх широтах, і навіть на півночі. В цій книзі розповідається про все найнеобхідніше, що повинен знати виноградар-початківець: від вибору посадкового матеріалу і організації виноградника до збору урожаю.
Осадчий, О. С. Основи сільського господарства : навч. посіб. / О. С. Осадчий; К.: Центр учбової літератури, 2012. — 294 с.
Курс «Основи сільського господарства» охоплює основні ланки аграрного виробництва і включає на ступні розділи: ґрунтознавство, землеробство, агрохімію, власне рослинництво (рільництво), овочівництво, плодівництво і тваринництво.
Рекомендується студентам вищих навчальних закладів.
Адаптивні системи землеробства : підручник / за ред. В. П. Гудзя ; [Гудзь В. П., Шувар І. А., Юник А. В. та ін.] — К.: Центр учбової літератури, 2014. — 336 с.
У підручнику викладені наукові основи систем землеробства. Висвітлено сутність систем землеробства та їх історичний розвиток. Подано основні складові агрокліматичних та ґрунтових умов при впровадженні адаптивних систем землеробства. Подано агробіологічну оцінку сільськогосподарських культур, їх вимоги до умов вирощування та вплив на ґрунт в зв’язку з особливостями біології та агротехніки. Розкрито особливості формування адаптивних систем землеробства, перспектива енергоощадного обробітку ґрунту, застосування добрив, режим органічних речовин та регулювання біогенності ґрунтів, оптимізація захисту рослин, меліорація в системі землеробства, сформульовано принципи формування технологій вирощування культур, вимоги до технічних засобів та відповідність систем землеробства для природно-кліматичних зон України.
Бірта, Г. О. Основи рослинництва і тваринництва : навч. посіб. / Г. О. Бірта, Ю. Г. Бургу. — К.: Центр учбової літератури, 2014. — 304 с.
У навчальному посібнику розглядаються основні сільськогосподарські культури, їх значення, історія і поширення, ботанічні та біологічні особливості, закономірності росту і розвитку. Подається характеристика основних видів сільськогосподарських тварин, основні напрями продуктивності і породні ресурси. Представлена оцінка тварин за екстер’єром і продуктивними якостями.
Останні степи України : бути чи не бути? — К.: Геопринт, 2013. — 38 с.
Степова зона займає 40% території України, проте реальна площа природних степових ділянок є мізерною. В книзі розкривається значення та екологічна функція степових екосистем в формуванні природного середовища існування, описуються основні причини зникнення степів в наш час та надаються пропозиції щодо збереження та відтворення степу.
Тверезовська, Н. Т. Інформаційні технології в агрономії : навч. посіб. / Н. Т. Тверезовська, А. В. Нєлєпова. — К.: Центр учбової літератури, 2013. — 282 с.
Використання інформаційних технологій в агрономії є одним з елементів економічного зростання цієї галузі. В посібнику систематизовано специфіку інформаційної діяльності агронома-дослідника, викладено основні технології обробки сільськогосподарської інформатизації агропромислового комплексу. Розкрито сутність інформаційних систем і технологій в агрономії, описано технології  експлуатації спеціалізованого програмного забезпечення, використання локальних та корпоративних мереж, інтернет-технологій.

Немає коментарів:

Дописати коментар