середа, 10 липня 2013 р.

Догляд за рослинами в органічному землеробстві

У фонд відділу сільськогосподарської літератури надійшли нові видання, які зацікавлять любителів органічного землеробства: дачників, власників приватних господарств.
Выращиваем пасленовые: томаты, перцы, физалис, сараху [Текст] / под ред. Р. Шпелюка. К.: “К Земле с любовью”, 2012. 128 с.
В основу книжки ввійшли прості підказки, здобуті в процесі багаторічного досвіду вирощування пасльонових культур, природні методи регуляції чисельності комах на ваших ділянках, прості методи принаджування корисних тварин і птахів, описано біопрепарати, які дозволяютьзробити грунт родючим, а рослини -  здоровими, вони  будуть корисні для  початківців і досвідчених городників.
Выращивание бахчевых органическим способом [Текст] / под ред. Р. Шпелюка. К.: “К Земле с любовью”, 2012. - 144 с.
У цій книжці розповідається про вирощування баштанних культур – кавуна, дині, гарбузів на присадибній ділянці з використанням біологічних і народних методів захисту .
Выращивание земляники садовой (клубники) [Текст] / под ред.Р. Шпелюка. К.: “К Земле с любовью”, 2012. 128 с.
В даній книзі розповідається про вирощування улюбленої нами ягоди – полуниці, а якщо правильно – суниці садової, на присадибній ділянці з використанням біологічних і народних методів захисту.
Выращивание ягод: малины, смородины, крыжовника и других [Текст] / под ред. Р. Шпелюка. К.: “К Земле с любовью”, 2012. 128 с.
У книзі розповідається про такий вид рослин як ягідники. Їх різноманітність настільки велика, що вони розповсюдились по всій Планеті. Тут даний опис, методи органічного вирощування і догляду за ягідниками, які ростуть в нашій місцевості.

Немає коментарів:

Дописати коментар