пʼятниця, 26 квітня 2013 р.

У саду весноюКвітень – перший місяць весняного тепла і безморозних ночей. В цей час потрібно виконати великий і трудомісткий об′єм робіт. По-перше, це найкращий час для садіння і пересаджування декоративних кущів. По-друге, потрібно навести порядок на ділянці, відремонтувати квітники, підготувати клумби. По-третє, поділити, омолодити, пересадити багаторічники. По-четверте, висадити розсаду.
Не забудьте потурбуватись і про ваш сад. Уважно огляньте  плодові дерева. Вкінці квітня (до розпускання бруньок) слід висадити саджанці яблуні, груші, вишні, сливи. У молодих дерев обріжте і сформуйте крону. Для дерев на слаборослих підщепах встановіть опори.
В 3-й декаді квітня висадіть чорну смородину, агрус та малину, полийте їх, грунт навколо кущів замульчуйте. До розпускання бруньок слід обов′язково видалити сухі, поломані гілки.  Висійте у відкритий грунт  холодостійкі квіти: алісум, гіпсофілу, волошки, космею, календулу, люпин, мак, матіолу.
На суничних ділянках, після того як встановиться стійка тепла погода, згребіть і спаліть сухе листя. Для швидшого дозрівання ягід рослини можна накрити поліетиленовою плівкою.
Надіємось, що ця інформація зацікавить садівників-любителів.

Немає коментарів:

Дописати коментар